Najmłodsi uczniowie przesyłają świąteczne życzenia

202004jwai

Ta Wielkanoc będzie inna niż dotychczas. Z jednej strony będą to święta skromniejsze, bez komercji, bez dużych, rodzinnych zakupów, z drugiej  zaś strony   możemy je przeżywać głębiej, możemy skupić się na ich zasadniczym przesłaniu. A przecież ta druga strona jest najważniejsza, bo to Zmartwychwstały Chrystus stoi w centrum Świąt Wielkanocnych.

Razem z moimi uczniami z klasy IA i IIIA przesyłam całej Społeczności Szkolnej świąteczne życzenia - Niech moc Zmartwychwstania da nam wszystkim siłę i lepsze dni.

A czego jeszcze życzą moi uczniowie? Zapraszam do obejrzenia kartek świątecznych  z życzeniami, które Ania, Adrian, Daria, Igor, Justyna, Krzyś, Marcin i Paweł wykonali z pomocą swoich rodziców i opiekunów.

Uczniowie  i wychowawca klasy IA i IIIA