ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY UR...

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY URODZIN JANA  PAWŁA II - „OD KAROLA   DO  ŚW. JANA PAWŁA II"

kjp2202005

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wykonali piękne prace o życiu Św. Jana Pawła II. W ten sposób wyrazili swoją wdzięczność Bogu za dar Wielkiego Pasterza. Wasze prace oceniłyśmy w dwóch  kategoriach:

Kategoria I (dzieci młodsze: przedszkole oraz klasy I -III SP ).

Nagroda I dla Sary Gorczycy

Nagroda II dla Jakuba Klucznika

Nagroda III dla Marceliny Boruty i Magdaleny Boruty (ex aequo)

Kategoria II (kl. IV - VIII SP oraz)

Nagroda I dla Agnieszki Urban

Nagroda II dla Piotra Kolbusza i Marcina Lasoty (ex aequo)

Nagroda III dla Jakuba Lubelczyka

Laureaci, jak również pozostali uczestnicy otrzymają nagrody po powrocie do szkoły.

Św. Jan Paweł II nadal służy Bogu i Kościołowi, inspiruje nas do działania. Dlatego i my starajmy się zachęcać innych do aktywności na rzecz drugiego człowieka, kultury i społeczeństwa. Potrzebuje nas Kościół, od nas zależy przyszłość Polski. Dlatego nie możemy zawieść naszego Wielkiego Rodaka - musimy budować i umacniać na polskiej ziemi cywilizację miłości.

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy

Ewa Ciołkosz i Wiesława Stadnicka-Pałys