Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

„RAZEM NA ŚWIĘTA”

 

 

„RAZEM NA ŚWIĘTA"

razemnaswieta2020

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, nasz Ośrodek już kolejny raz włączył się w akcję MEN „Razem na Święta".  W tym roku przygotowaliśmy własnoręcznie wykonane przez uczniów i nauczycieli kartki z życzeniami świątecznymi dla mieszkańców oraz pracowników Domu Pomocy Społecznej w Gliniku Dolnym.
W dniu 22 grudnia 2020  roku pojechaliśmy z kartkami świątecznymi do Domu Pomocy Społecznej i złożyliśmy je na ręce przedstawicieli pensjonariuszy oraz pracowników. Celem naszej inicjatywy było zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, okazywania  zrozumienia, szacunku, jak i budowanie więzi międzypokoleniowej. Jesteśmy przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości. Mam nadzieję, że  zawieźliśmy im nadzieję, radość oraz szczere, płynące z serca życzenia.

Wszystkim mieszkańcom i pracownikom  Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia, a w Nowym Roku powrotu do zwykłości i codzienności sprzed epoki koronawirusa.

(Opr. L.M.)

Zobacz pełną listę aktualności