Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

KONKURS PLASTYCZNY „ZIMA WOKÓŁ NAS”

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „ZIMA WOKÓŁ NAS"

600ffe7a1f3a9_o_full

Zima to prawdopodobnie jedna z najbardziej oczekiwanych  przez dzieci pór roku. Różnorodne zabawy na śniegu, spacery w mroźne dni i magia spadających płatków śniegu sprawiają, że dzieci z radością wypatrują pierwszych jej oznak. W tym roku wszyscy możemy cieszyć się jej urokiem,
z zachwytem oglądać leżący dookoła biały puch i piękne krajobrazy, jakie nam przyniosła.

Chcąc uwiecznić ten czas na dłużej, uczniowie SOSW we Frysztaku mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Zima wokół nas". Konkurs ten miał na celu rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia, wyrażenie własnej wrażliwości artystycznej. Za pomocą wielorakich technik uczniowie ukazali piękno zimowej przyrody w różnych jej aspektach, a duża ilość otrzymanych prac świadczy o tym, iż konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem.

W dniu 17.02.2021 r. komisja konkursowa w składzie pani Marta Kawa, pani Wiesława Stadnicka - Pałys i pan Paweł Armata dokonała wyboru prac, które w szczególny sposób zwróciły ich uwagę. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt osób oceniających, a - co za tym idzie - ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, wiec jury zdecydowało się nagrodzić prace wyróżniające się szczególną pomysłowością. W obrębie dwóch kategorii przyznano pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz jedno wyróżnienie. W kategorii I (dzieci z Przedszkola, uczniowie kl. I - III SP i I - III OET) komisja przyznała I miejsce dla Izabeli K., II miejsce dla Piotra G., III miejsce dla Malwiny M., a wyróżnienie dla Bartosza J. W kategorii II (kl. IV - VIII OET) laureatami konkursu zostali: Paweł S. (I miejsce), Maria S. (II miejsce), Wojciech K. (III miejsce), Paweł B. (wyróżnienie).

Wszystkim nauczycielom motywującym swoich podopiecznych do wykonania prac składam serdeczne podziękowania.

(Opr. B.M.)

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności