Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Nowy rok szkolny 2021-2022

Nauka to podróż,                                              
która trwa przez całe życie.
Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,
na które warto poznać odpowiedzi…”

                                      Jim Stovall

rokszk2021

Swoją kolejną podróż do świata nauki  wychowankowie SOSW we Frysztaku rozpoczęli 1 września 2021 roku Mszą Św. o godz. 900. Wprowadzeni w uroczystą atmosferę słowami księdza Artura, mimo pochmurnej i deszczowej pogody, po zakończonym nabożeństwie udali się do szkoły, gdzie Pani Dyrektor mgr Agata Wyciślak oficjalnie zainaugurowała nowy rok szkolny 2021/2022.
Powitanie Uczniów, Rodziców,  Pracowników…, serdeczne życzenia, spotkania w klasach, śmiech i radość z ponownego spotkania i już… kolejny rok szkolny rozpoczęty. Oczywiście w tym szczególnym dla wszystkich czasie, nie zabrakło przypomnienia obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, byśmy szczęśliwie i w dobrym zdrowiu mogli przez kolejne 10 miesięcy cieszyć się wzajemną obecnością.

Drodzy Uczniowie! Życzymy , by nauka była dla Was fascynującą przygodą, a czas spędzony w naszej szkole  pozostawił wiele wspaniałych wspomnień…

Rodzicom życzymy powodów do dumy ze Swoich pociech, zaś wszystkim Pracownikom Ośrodka, satysfakcji płynącej z pracy z Młodzieżą.

(Opr. E.S.)

 

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności