V Przegląd dziecięcej twórczości artystycznej pt. „Mała Sztuka...

V Przegląd dziecięcej twórczości artystycznej pt. „Mała Sztuka - Wielkie Sprawy"

Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka z klas IA, IIIA i IIIB wzięli udział w V Przeglądzie dziecięcej twórczości artystycznej pt. „Mała Sztuka - Wielkie Sprawy" realizowanym w ramach dziecięcych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Podkarpacki Kurator Oświaty.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, tegoroczny przegląd odbył się w odmiennej formule - mali artyści nie występowali na scenie w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, tylko zaprezentowali swoje występy na nagraniach filmowych.

Przedszkolaki zaprezentowały się w układzie tanecznym „Przedszkolaków pląsy", a uczniowie klas I i III również w układzie tanecznym do utworu „Wyprawa piratów".

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Pawła Rusinka za pomoc w przygotowaniu nagrania występu dzieci.

(Opr. W. P. - G.)