Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

PODSUMOWANIE OBOZÓW REKREACYJNO- SPORTOWYCH 2022 W SOSW FRYSZTAK- DZ...

Gdy podopieczni Ośrodka opuszczają go na wakacyjny odpoczynek, nasza baza noclegowa zamienia się w miejsce treningu i wypoczynku dla sportowców. Na obozy sportowo- rekreacyjne przyjeżdżają drużyny niemalże z całej Polski. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dysponuje doskonałą bazą treningową. Do dyspozycji obozowiczów są m.in.: pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami oraz bez, dodatkowo na każdym piętrze do użytku są łazienki z natryskami, a także klimatyzowana jadalnia z pełnym wyżywieniem. Do użytku przeznaczone są również świetlice, w których można poprowadzić zajęcia teoretyczne, siłownia i salki przeznaczone do spotkań towarzyskich. Największym atutem dla sportowców jest jednak pełnowymiarowa hala
sportowa, teren rekreacyjny wokół obiektu, plac zabaw, a także boisko lekkoatletyczne „Orlik", wokół którego można podziwiać malowniczy krajobraz Frysztaka i okolic.
Podczas tegorocznych wakacji gościliśmy m.in.: tenisistów, piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy, karateków, judoków a także tancerzy i chórzystów, którzy należą do klubów m.in. z Krosna, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Rzeszowa, Ropczyc, Przemyśla, Białegostoku oraz Piekar Śląskich.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYTSKIM KLUBOM ZA SKORZYSTANIE Z NASZEJ OFERTY PODCZAS TEGOROCZNYCH WAKACJI!
Zapraszamy za rok! Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług !
Więcej informacji na temat Placówki mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 17-27-77-206- zapraszamy do współpracy!

Zobacz pełną listę aktualności