Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Zmotywowani szkolą

 

 

ZMOTYWOWANI SZKOLĄ

202210logozsaz3

Wczoraj tj. 17. 11.2022r. Zespół Zmotywowanych dzielił się wiedzą i doświadczeniem z zaproszoną grupą nauczycieli z terenu Podkarpacia. W ramach klatki Skinnera, wczorajsze popołudnie przepełnione było wiedzą dotyczącą technik Stosowanej Analizy Zachowania. Na wstępie Zmotywowany Łukasz przedstawiał gościom dotychczasową działalność naszego Zespołu. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie przez Zmotywowanych Anię i Pawła podstawowych informacji dotyczących SAZ.

Po tym wstępie nasi goście udali się na przygotowane przez nas warsztaty: Ania przeprowadziła warsztat: „Dobrze się zachowuję, gdy się komunikuję", Paweł przeprowadził warsztat: „Funkcje zachowań trudnych u dzieci ze spektrum autyzmu", Łukasz przeprowadził warsztat: „Znaczenie środowiska w procesie edukacji dzieci ze spektrum autyzmu".

Nad całą logistyką wczorajszego spotkania czuwała nasza niezastąpiona pomoc techniczna, czyli Zmotywowani Bernadka i Paweł, którzy zadbali o całą oprawę techniczną oraz sprawne przemieszczanie się grup warsztatowych.

Nasze spotkanie było dla uczestników całkowicie darmowe.

Mamy nadzieję, że nasi zmotywowani goście wynieśli z wczorajszego spotkania wiele cennych informacji. Liczymy na to, iż udało nam się w uczestnikach szkolenia zaszczepić ideę pracy w oparciu o SAZ i pogłębianie swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach organizowanych w ramach PLTB.

(Opr. A. W., Ł. D., P. B.)

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności