BLACK MONDAY czyli second hand w naszym Ośrodku!

Grupa nauczycieli postanowiła połączyć naukę z zabawą.W Ośrodkowej auli powstał prawdziwy sklep odzieżowy. W pierwszej części to pracownicy Ośrodka mogli kupić ubrania, za które wpłacali drobne datki. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone akcję: „Frysztak dla żołnierzy i weteranów Ukrainy". W drugiej części to uczniowie przejęli galerię. Każdy uczeń dostał pieniążki i samodzielnie kupował ubrania. Niezawodna załoga uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy sprawnie sprzedawała, wybijała paragony i pakowała zakupiony towar. Była to niezapomniana lekcja. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę! Nauczyciele mogli pomóc potrzebującym, natomiast uczniowie uczyli się jak sprawnie i z umiarem wydawać pieniądze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!