NAJSZYBSZA GRA ŚWIATA, CZYLI INTEGRACYJNY TRENING BADMINTONA.

Celem naszego spotkania była przede wszystkim integracja różnych środowisk, jak również propagowanie aktywnego stylu życia. Trening rozpoczął się od wspólnej rozgrzewki. Po krótkim omówieniu techniki i zasad gry przystąpiliśmy do rozgrywek. Medaliści Mistrzostw Polski, którzy prowadzili zajęcia, cały czas doskonalili technikę gry z naszymi uczniami. Była to lekcja, która na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. W związku z tym, że były to rozgrywki ogólnorozwojowe, nie mogło zabraknąć meczu w piłkę nożną. Gospodarze spotkania na czele z klasą 5A stanęli na wysokości zadania i dopięli całe spotkanie na ostatni guzik. Przygotowali sprzęt, nagłośnienie, upominki dla kolegów. Po zakończeniu rozgrywek to uczniowie uroczyście podziękowali drużynie z Gogołowa. Wręczyli im pamiątkowe gadżety oraz słodycze. Serdecznie dziękujemy całej drużynie razem z Panem Mateuszem za aktywne i pełne radości środowe przedpołudnie.

(Opr. U.C.)