WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW DO SOSW W STRZYŻOWIE

1-2-1024x1024

We wtorek, 4 kwietnia, nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w SOSW w Strzyżowie. Na spotkanie zostaliśmy zaproszeni przez Panią Dyrektor SOSW w Strzyżowie oraz nauczycielki przedszkola. Podczas wspólnej zabawy dzieci miały okazję poznać swoich rówieśników i miło razem spędzić czas. Na początku wszyscy razem uczestniczyli w tańcach i zabawach integracyjnych, następnie każde dziecko, na niebieskim dywanie, zaprezentowało swój strój, a potem "Serce dla autyzmu", wykonane wcześniej w grupach. Kolejnymi atrakcjami były: "Fotobudka", kącik "Malowania twarzy" oraz kącik "Słodkości". Przedszkolaki z radością uczestniczyły w przygotowanych dla nich niespodziankach. Na koniec spotkania każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, a my jeszcze raz podziękowaliśmy za zaproszenie oraz możliwość udziału we wspaniale przygotowanej imprezie i obiecaliśmy się zrewanżować.

(Opr. A.M)