WYJAZD DO KINA HELIOS

helios_logo

14.04.2023 r. kolejna grupa uczniów, tym razem w większości z klas I - III szkoły branżowej, udała się do kina Helios w Krośnie, aby obejrzeć ciekawy film „z dreszczykiem" i razem z bohaterami próbować odgadnąć, kto jest tajemniczym złodziejem? Miasteczko Valleby za kilka dni ma obchodzić 500. urodziny! Świętowanie może jednak przerwać złodziej, którego znakiem rozpoznawczym jest... skorpion. Młodzi detektywi, Lasse i Maja, próbują rozwikłać zagadkę, zanim poszukiwany zdąży zepsuć wszystko, co zostało przygotowane na tę okazję. Uczniowie z dużym zainteresowaniem, śledzili akcję filmu i spontanicznie reagowali na humorystyczne akcenty w wykonaniu głównych bohaterów. Ogólnie film bardzo się podobał, a nasza młodzież została pochwalona przez opiekunów i pana kierowcę za  kulturę osobistą i bardzo dobre zachowanie zarówno w kinie, jak i podczas przejazdu.

(Opr. R.G.G.)