Uczniowie SOSW Frysztak na Igrzyskach w Warszawie.

W dniach 19.04.- 21.04.2023 r. sześcioro uczniów, wraz z opiekunami, wybrało się na igrzyska do Warszawy. Głównym celem imprezy było przede wszystkim zachęcenie uczniów do różnych form aktywności sportowej oraz integracja młodych osób z dysfunkcjami. Tym razem wśród 350 uczestników z całej Polski rywalizowaliśmy w boccia, wyścigach rzędów, pływaniu i wspinaczce. Na zakończenie mali sportowcy mieli zaszczyt otrzymać złoty medal, który wręczył osobiście polski pięściarz, były zawodowy mistrz świata Tomasz Adamek. Organizatorami tego wspaniałego wydarzenia był Akademicki Związek Sportowy.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za super spędzony czas, natomiast naszym uczniom gratulujemy odwagi i zaciętej rywalizacji w każdej z dyscyplin.

(Opr. U.C.)