SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ORAZ POWIATOWE...

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI  INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ORAZ POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W STRZYŻOWIE

W ramach Ośrodkowego Tygodnia Kariery, dnia 11.05.23 roku, uczniowie klasy IABS, IBBS, 2ABS i 3ABS  mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielem Inkubatora Przedsiębiorczości. Podczas spotkania uczniowie poznali etapy zakładania własnego biznesu na przykładzie jednoosobowej działalności gospodarczej. Następnego dnia 12.05.23 roku, uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Powiatowego Urząd Pracy w Strzyżowie. Podczas spotkania uczniowie poznali  możliwości, które daje rejestracja w Urzędzie: bony stażowe, bony na zasiedlenie oraz poznali najbardziej poszukiwane zawody w powiecie strzyżowskim, wśród których są zawody związane z obróbką drewna nauczane  w naszym Ośrodku: pomocnik stolarza oraz stolarz.

(Opr. A.G.)