Kultywowanie tradycji, czyli NARODOWY DZIEŃ SPORTU w naszym Ośrodku.

Międzynarodowy dzień sportu to wyjątkowy dzień w roku, w którym zwracamy szczególną uwagę na tych, którzy kochają sport. Dlatego właśnie w poniedziałkowe przedpołudnie pokazaliśmy jak wiele uczniów naszego Ośrodka żyje aktywnie.
My wystartowaliśmy pod hasłem : gramy wszyscy!, niezależnie od płci, wieku, umiejętności fizycznych !
Tak właśnie rozegraliśmy turniej piłki nożnej! Małe boiska, integracja wszystkich klas, bezpieczna rywalizacja... Każdy uczestnik bawił się znakomicie! Doskonała frekwencja, aktywne uczestnictwo uczniów, a także zachęcanie uczniów do aktywności, udowodniła nam, że sport to zdrowie, i aktywność z którą warto się zaprzyjaźnić.
Wszystkie klasy na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy, dziękujemy za udział.