Wycieczka przedszkolaków do Siedliska Janczar w Pstrągowej

Wycieczka przedszkolaków do Siedliska Janczar w Pstrągowej.

W poniedziałek, 22 maja przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Pstrągowej, do Siedliska Janczar, gdzie czekało na nich wiele atrakcji, były to: indywidualna przejażdżka konna na maneżu pod okiem instruktora, zwiedzanie ośrodka jeździeckiego, możliwość zobaczenia koni z bliska i pogłaskanie ich, 2 place zabaw oraz siłownia zewnętrzna do dyspozycji dzieci.

Przedszkolaki z radością korzystały z różnorodnych urządzeń na placach zabaw i pokazały, że potrafią zgodnie i grzecznie, wspólnie spędzać czas. Największą frajdę sprawiła jednak dzieciom przejażdżka na koniu, choć niektóre z nich początkowo obawiały się usiąść na koniku, to potem wszystkim szkoda było kończyć jazdę. Nasza wycieczka była bardzo udana i dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.