DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU czyli CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY

DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

czyli

CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY

,, Jak to jest być rodzicem?

To jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakich kiedykolwiek doświadczysz, ale w zamian nauczy cię bezwarunkowej miłości." (cyt. Mikołaj Sparks).

W czwartek 1 czerwca spotkaliśmy się w naszej przedszkolnej rodzinie, aby świętować Dzień Rodziny. W tak wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Dziecka, zaprosiliśmy mamusie i tatusiów naszych przedszkolaków na specjalny koncert życzeń ph. ,,CUDOWNYCH RODZICÓW MAM", na którym dzieci recytowały wierszyki, tańczyły, grały i śpiewały dla swoich rodziców. Podczas koncertu wystąpiły również wspaniałe gwiazdy polskiej estrady, śpiewając dla rodziców znane wszystkim piosenki. Dzieci dziękowały swoim rodzicom za miłość i troskę wkładaną w ich wychowanie. Następnie przedszkolaki wręczyły rodzicom upominki oraz zaprosiły ich na rodzinną sesję fotograficzną. Podczas słodkiego poczęstunku dzieci zaserwowały rodzicom pyszne torty, które wykonały wraz z paniami. Dziękujemy serdecznie rodzicom za liczne przybycie i gratulujemy cudownych dzieciaków.

(Opr. W.K.)