KRÓLOWA jest tylko jedna… !

W dniu 26.09.2023r. w naszym Ośrodku odbyła się Olimpiada lekkoatletyczna dla klas Oddziałów Edukacyjno- Terapeutycznych oraz Szkoły Przysposabiającej do pracy, podczas której uczniowie mogli dokładniej poznać tajniki dyscyplin lekkoatletycznych- skoki, biegi, rzuty. Nie zabrakło też sportowej rywalizacji, gdzie uczniowie zmierzyli się w trzech podstawowych dyscyplinach. Olimpiada odbyła się pod nazwą „Wyżej, szybciej, mocniej”. Na zakończenie odbył się nietypowy bieg. Nietypowy bo- po czekoladę….., oj była bardzo zacięta walka. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal ponieważ dał z siebie 100%- gratulujemy. Warto dodać, że organizatorami oraz sędziami zawodów byli uczestnicy projektu „Rehabilitacja 25 plus”. Dla klas OET i SSPdP w naszym Ośrodku jest to doskonała forma aktywności, w której każdy uczeń ma szanse pokonywać swoje trudności i pokazać, że może naprawdę wiele. Pamietajmy, że niepełnosprawność nie jest równoważna z niezdolnością. Razem możemy więcej, lepiej, z sercem. Dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu.