Pomaganie uskrzydla, a my dobrze o tym wiemy.

Niecodzienny, bo w piżamie. Piżama dla nas jest związana ze spokojem i odpoczynkiem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Tym właśnie wydarzeniem okazaliśmy wsparcie dla dzieci chorych onkologicznie, poprzez zmianę sportowych ciuchów w piżamy. Biegi sportowe rozpoczęła wspólna rozgrzewka, po której wszyscy zebrani przystąpili do biegu po Orliku. Następnie większość obecnych wyruszyła „w miasto”, gdzie tam zbieraliśmy pieniążki do puszek. Miło nam poinformować, że przy współpracy z Przedszkolem Publicznym we Frysztaku, które z wielką przyjemnością przyłączyło się do akcji uzbieraliśmy łącznie 1999,80 gr. Niemalże 2 tysiące złotych w dosłownie 30 min!. Mamy naprawdę WIELKIE SERCA.
Pieniążki już zostały przelane na dzieci, które zasługują na lepsze życie, a my mogliśmy dorzucić naszą „małą” cegiełkę.
Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w akcji.
Pamietajmy! „Wzrastamy poprzez pomoc innym”!
Przedszkole Publiczne we Frysztaku - dziękujemy za współpracę.