Powitanie w Przedszkolu

W piątek, 27.10.2023 r., całe przedszkole świętowało powitanie nowych przedszkolaków. W tym roku do naszego przedszkola dołączyło dziewięciu nowych przedszkolaków, którzy wraz ze starszymi kolegami i koleżankami przedstawili zaproszonym na tę uroczystość Rodzicom swoje umiejętności. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły, recytowały, pokazywały i świetnie się przy tym bawiły. W dobrych humorach sprawdziły się w ślubowaniu, a Pani Dyrektor uroczyście powitała ich w naszej szkole i zachęciła do dalszych starań. Zaproszeni Rodzice, po części artystycznej, mogli się wspólnie spotkać i porozmawiać a także wymienić doświadczeniami. Życzymy nowym przedszkolakom dni pełnych uśmiechów, nowych przyjaźni i niezwykłych przygód.

Opr. A.G.