Biegi Niepodległości na obiekcie GOSiR-u!

Uroczystości rozpoczął patriotycznym przemówieniem Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik. Celem spotkania było podtrzymanie corocznej tradycji, jak również propagowanie patriotyzmu. Po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Narodowego, oraz krótkim przedstawieniu dzieci z Przedszkola Publicznego z Frysztaka przystąpiliśmy do biegu z flagą. Następnie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy kotylion, i skosztował pysznej kiełbaski z ogniska. Organizatorami biegu był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku przy współpracy SOSW Frysztak oraz Przedszkolem Publicznym nr 1 we Frysztaku. Wydarzenie obrało barwy narodowe, każdy uczestnik przygotował symbole patriotyczne. Nasza ośrodkowa grupa stanęła na wysokości zadania, i licznie uczestniczyła w spotkaniu- serdecznie dziękujemy i gratulujemy wzorowej postawy.