WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH!

Okazał się strzałem w dziesiątkę! To był świetny czas na poznanie się i integrację uczniów z różnych placówek z naszego województwa. Pani Dyrektor Agata powitała gości i tym samym rozpoczęła turniej. Najpierw drużyny na zasadach znanego teleturnieju telewizyjnego, odgadywały litery hasła, "zarabiając" cukierki. Potem uczestnicy rozgrzali się podczas wspólnej gry, by następnie przystąpić do emocjonujących partii rozgrywek gier planszowych. Nie zwalniając tempa, pani Ula zaprosiła ekipę do wspólnej przerwy muzyczno-ruchowej. Gra podłogowa "Spacer po Frysztaku" zaprezentowała walory naszej miejscowości. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody. To był wspaniały czas, pełen radości z chwil spędzonych razem. Tu nie liczyło się kto wygra, bo każdy okazał się zwycięzcą! Zwyciężyła siła wspólnej gry. Dziękujemy przyjezdnym drużynom z SOSW w Brzozowie, SOSW w Krośnie, SOSW w Mrowli oraz SOSW w Strzyżowie. Postaramy się Was nie zawieść i znów spotkać się za rok! W to mi graj!