Wycieczka do Strzyżowskiej Fabryki Mebli

W dniu 07.11.2023 r. uczniowie klasy trzeciej w zawodzie stolarz, drugiej i pierwszej w zawodzie pracownik pomocniczy stolarza kształcący się w Branżowej Szkole I Stopnia, pod opieką panów: Jarosława oraz Mirosława, udali się na wycieczkę do Strzyżowskiej Fabryki Mebli. W zakładzie bardzo miło przyjął nas pan Tomasz - kierownik techniczny, który oprowadził uczniów po fabryce i opowiedział bardzo szczegółowo jak przebiega proces technologiczny w zakładzie. Pan Tomasz wyjaśnił jak i z czego produkowane są meble, oraz jak działają obrabiarki i urządzenia stolarskie. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość zobaczyć gotowe wyroby wyprodukowane przez Strzyżowską Fabrykę Mebli i poznać proces magazynowania. Nad ich bezpieczeństwem, podczas przejścia przez zakład, czuwał  pan Jacek, Inspektor do spraw bhp w Strzyżowskiej Fabryce Mebli.

(Opr. M.W.)