OSTATNIE W TYM ROKU SZKOLNYM SPOTKANIE POD DRZEWEM

szkic-kwiatow-drzewa-dla-projektu-400-1974575

OSTATNIE W TYM ROKU SZKOLNYM SPOTKANIE POD DRZEWEM

Nie szkodzi, że już koniec roku szkolnego. Jeszcze zdążycie zajrzeć do nas pod Drzewo, nie tylko na naszą stronę internetową. W nowej galerii wokół drzewa zobaczycie zdjęcia dokumentujące, jakie ciekawe rzeczy działy się tu w trakcie roku szkolnego. Na wakacyjne miesiące żegnamy się z naszym Drzewem spotkań. Miejscem, gdzie zawsze w obfitości, dla każdego szukającego uśmiechu i radości, tańca i śpiewu, dobrych rad i przestróg. Może w czasie wakacyjnym zatrzymacie się gdzieś pod konarami drzewa szukając cienia. Na pewno usłyszycie wtedy znajomy przyjacielski szept, dźwięki poznanej pod białymi konarami piosenki. Przypomnicie sobie wtedy to miejsce gdzie nigdy nie zagląda smutek.

Dziękujemy wszystkim Paniom, dzięki którym mieliśmy tyle okazji usłyszeć, zobaczyć, dotknąć, poczuć wszystkiego co piękne, szlachetne, dobre i radosne w życiu.

Uczniowie klas OET