„Spotkanie– radość– integracja”

„Spotkanie- radość- integracja"

integracja_dzieci-200x120

Śpiewy, tańce, jasełka i moc radości - tak wyglądało, kolejne już, spotkanie integracyjne wychowanków naszego Ośrodka z przedszkolakami i uczniami ZS w Stępinie, które odbyło się 25 stycznia. Punktem kulminacyjnym spotkania był występ artystyczny dzieci z ZS w Stępinie. Z zapartym tchem oglądaliśmy jasełka, słuchaliśmy kolęd w wykonaniu chóru szkolnego, gry na instrumentach muzycznych. W zachwyt wprawił nas również występ przedszkolaków, które przedstawiły „Legendę o choince", a później zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Następnie spotkanie przerodziło się we wspólną zabawę. Nie zabrakło również smacznych przekąsek. W czasie spotkania wytworzyła się  niezwykle przyjazna, ciepła atmosfera, która sprzyjała integracji.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, Nauczycielom i Uczniom ZS w Stępinie za zaproszenie i wyjątkowo serdeczne przyjęcie nas w swoich progach. Do zobaczenia!

(Opr. W.P.G.)