WYJAZD DO KINA

alladyn201905

24.05.2019 r. uczniowie z klas ponadgimnazjalnych (13 osób) udali się do kina „Helios" mieszczącego się w Galerii „Vivo" w Krośnie, aby obejrzeć najnowszą fabularną wersję „Aladyna" w reżyserii Guya Ritchiego, wyprodukowaną przez amerykańską wytwórnię Walt Disney Studios Motion Pictures. Premiera filmu odbyła się 8 maja b.r. w Londynie. „Aladyn" to zarazem musical, film przygodowy i piękna baśń o miłości i zwycięstwie dobra nad złem.  Film bardzo się podobał  młodzieży, szczególne wrażenie wywarły cudowne efekty i kolory, a także gra aktorska. Dynamiczna, pełna napięcia akcja dostarczyła im wielu wrażeń i emocji. Dodatkową zaletą filmu jest niewątpliwie dubbing, który ułatwił odbiór i sprawił, że widzowie nie musieli się koncentrować na czytaniu napisów. Po wyjściu z kina był czas na lody, słodki deser i spacer po galerii. Większość wychowanków zwiedzała ją po raz pierwszy. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli z niej bardzo zadowoleni i pytali kiedy znowu pojedziemy do kina.

(Opr. R.G.G.)