Integracyjne Spotkanie Teatralne

dzieci201905

Integracyjne Spotkanie Teatralne

30 maja zaprosiliśmy do naszego Ośrodka uczniów klas młodszych z ZS im. Jana Pawła II  w Stępinie oraz przedszkolaków z Publicznego Przedszkola we Frysztaku na spotkanie z „Panem Kleksem i jego uczniami", czyli naszym zespołem teatralnym i tanecznym.  Spotkanie rozpoczęła Pani Wicedyrektor Maria Pająk, która radośnie i muzycznie powitała zaproszonych gości. Nasz szkolny zespół teatralny przedstawił spektakl pt. „Muzyczna podroż z Panem Kleksem". Aktorzy wzorowo odegrali swoje role, a widzowie z zapartym tchem oglądali to, co działo się w „Akademii". Podczas spektaklu na scenie wystąpił również zespół taneczny R.Y.T.M . Występy artystyczne naszych uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami, słodyczami, kwiatami. Integracyjne wydarzenie artystyczne dostarczyło wszystkim dużo dobrych emocji i niezwykłych wzruszeń.

(Opr. W.P.G.)