Przedszkolaki na pikniku w Kobylu

depositphotos_14542963-stock-illustration-kids-at-the-picnic

Przedszkolaki na pikniku w Kobylu

Choć wakacje już za pasem przedszkolaki wcale nie zwalniają tempa. W poniedziałek 10 czerwca po raz kolejny wyruszyliśmy na piknik do gospodarstwa państwa Wiśniowskich w Kobylu.

Dzieci niecierpliwie czekały na ten dzień. Z  plecakami oraz kocykami w ręce wyszliśmy z przedszkola, aby w ten słoneczny dzień cieszyć się czystym powietrzem i  bogactwem natury, jakie czekało na nas w gospodarstwie. Nadszedł moment na czas spędzony miło i atrakcyjnie w doskonałej atmosferze.

W gospodarstwie czekali już na nas uśmiechnięci gospodarze, którzy z wielką troską i zaangażowaniem przygotowali się na nasz przyjazd. Dzieci z radością oglądały kolejne zwierzątka, głaskały je, pozowały z nimi do zdjęć. Jak zwykle największym powodzeniem cieszyły się cudowne maltańczyki oraz niezwykle przyjazne bernardyny, a chłopcy jak zwykle byli zaciekawieni maszynami rolniczymi. Później dzieciaki mogły delektować się wspaniałymi przysmakami przygotowanymi przez gospodarzy. Nasz piknik tradycyjnie zakończyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek. Aż żal było wracać....

Gorące podziękowania dla naszych wspaniałych gospodarzy za dobroć i serdeczność okazaną naszym przedszkolakom i mam nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

(Opr. W.K)