ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

201906rok szk

19 czerwca 2019 r. nadszedł długo oczekiwany przez uczniów dzień zakończenia roku szkolnego, a tym samym początek wakacji. O godzinie 900  wychowankowie naszej placówki,  pod opieką nauczycieli i rodziców, wzięli udział w uroczystej Mszy Św. Po zakończonym nabożeństwie wszyscy zgromadzili się na górnym korytarzu naszej szkoły.
Uroczysta akademia rozpoczęła się wręczeniem przez Panią Dyrektor Agatę Wyciślak nagród i dyplomów uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, otrzymali wzorową ocenę zachowania oraz wykazali się wzorową frekwencją. Następnie Pani Wicedyrektor Maria Pająk krótko przedstawiła zestawienie statystyczne za rok szkolny 2018/2019  i zapoznała z wynikami egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego.

Końcowym akcentem spotkania była humorystyczna część artystyczna przygotowana przez uczniów, pod kierunkiem p. El. Szymkowicz, M. Kawy  i Z. Mikuszewskiego. Trochę na wesoło, trochę na poważnie, doceniając to, co w życiu jest najważniejsze, młodzież wyraziła swoją wdzięczność dla wszystkich pracowników Ośrodka. Wakacyjna muzyka, ostatnie uśmiechy, kwiaty, pożegnania.... Rok szkolny 2018/2019 to już nasza historia...
Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom, którzy na zawsze opuścili mury naszej szkoły, udanego startu w dorosłe życie.

(Opr. E. S.)