WITAJ SZKOŁO

idziemy-do-szkoly

Parafrazując słowa znanej piosenki, możemy zaśpiewać: tak niedawno żeśmy się rozstali, a już powitania nadszedł czas. Inauguracja  roku 2019/2020 rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem księdza Artura Kostrząba, który na zakończenie skierował do wszystkich ważne słowa zachęty, aby swoje obowiązki wykonywać z miłością. Następnie społeczność naszej placówki udała się do hali sportowej. Po odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego" i uczczeniu chwilą ciszy bohaterów poległych w obronie naszej Ojczyzny podczas II wojny światowej, dyrektor Ośrodka Pani Agata Wyciślak wręczyła absolwentom szkoły zawodowej, którzy zdali egzaminy, dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Pani wicedyrektor Maria Pająk zaprezentowała bogatą  ofertę naszej placówki skierowaną do dzieci i młodzieży od urodzenia do 24 roku życia. Na zakończenie części ogólnej przedstawieni zostali wychowawcy poszczególnych oddziałów, a następnie wszyscy udali się do wyznaczonych klas.

(Opr. R.G.G.)