WYJAZD DO TEATRU MASKA W RZESZOWIE

teatr-maski

Każdy dorosły wie, że największymi znawcami dinozaurów są dzieci. 18 września 2019 r. trzynastu uczniów naszego Ośrodka miało okazję „odwiedzić" prehistoryczną krainę tych stworzeń i stanąć oko w oko z ...naprawdę ogromnymi dinozaurami.

Było to możliwe dzięki aktorom Teatru Maska w Rzeszowie, dokąd udaliśmy się, aby obejrzeć sztukę pod tytułem Zaginiony świat. Kiedy ekscentryczny profesor Challenger ogłasza, że podczas ostatniej podróży wpadł na trop żywych dinozaurów, nikt nie może w to uwierzyć. A jednak ....okazuje się , że jest to całkiem możliwe. Twórcy przedstawienia opowiadając o przygodach uczestników wyprawy  pokazują, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach.

Pełna humoru i walorów wychowawczych opowieść, zachwyciła wszystkich zgromadzonych na spektaklu widzów, którzy entuzjastycznie i bardzo żywiołowo reagowali na pojawiające się na scenie ogromne dinozaury.
Chociaż pogoda w tym dniu niezbyt dopisała, rozgrzani emocjami, już planujemy kolejną wizytę w teatrze.

(Opr. E. S.)