XXII Wojewódzki Turniej Warcabowy w Jarosławiu

kisspng-draughts-royalty-free-clip-art-5b0bc278819386.7425403015274973365308

W dniu 22 listopada o godzinie 900 odbył się XXII Wojewódzki Turniej Warcabowy, na który zostaliśmy zaproszeni. Nasza drużyna liczyła 6 osób, po dwie w każdej kategorii wiekowej tj. szkoła podstawowa (klasy młodsze), szkoła podstawowa kl. VI-VIII oraz szkoła branżowa. Jak zwykle, nasi reprezentanci nie zawiedli odnosząc wspaniałe sukcesy praktycznie w każdej kategorii. W kategorii klas młodszych I miejsce zajął Jakub M., natomiast II miejsce Sabrina W. - drużynowo zajęli oni I miejsce. W kategorii szkoła podstawowa klasy starsze - III miejsce zajął Krystian B., a drużyna zajęła ogólnie II miejsce. W kategorii szkół branżowych II miejsce zajął Stanisław D., a drużyna zajęła I miejsce w klasyfikacji zespołowej. Zawodnicy otrzymali wspaniałe nagrody. Otrzymaliśmy także nagrody dla wychowanków przebywających w naszym Ośrodku. Impreza odbywała się we wspaniałej atmosferze i przyniosła wiele radości wszystkim reprezentantom. Do turnieju dzieci przygotował pan Zbigniew Kurek. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

(Opr. Z. K.)