RAZEM NA ŚWIĘTA

2019raznsw

W tym roku nasz Ośrodek włączył się w kolejną akcję wolontariacką  - ,,Razem na Święta", koordynowaną przez MEN. Jej celem było budowanie wspólnoty, uczenie bezinteresownej pomocy innym oraz kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły całym sercem zaangażowali się w to działanie. W dn. 18.12.2019. delegacja składająca się z dwóch nauczycieli
i sześciu uczniów, zawiozła do Hospicjum Caritas w Krośnie specjalnie na tą okazję upieczone ciastka oraz przygotowane kartki świąteczne z życzeniami -Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Zostaliśmy ciepło przyjęci zarówno przez pacjentów, jak i pracowników Hospicjum. Nasi wychowankowie - uczniowie Branżowej Szkoły, byli również ogromnie wzruszeni, gdy osobiście składali życzenia i wręczali  kartki.

Wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję, upiekli ciastka, przygotowali kartki,
z całego serca dziękujemy. Dziękujemy za Waszą wrażliwość oraz za czas, tak dzisiaj cenny. Często jesteśmy zabiegani i zatroskani o codzienność, a Wy w tym gorącym, przedświątecznym czasie, potrafiliście ofiarować to, co jest po prostu najważniejsze.

Jeszcze raz dziękuję w imieniu całej delegacji. Dzięki Wam mogliśmy przeżywać piękne, niezapomniane i wzruszające chwile.

(Opr. L.M.)