Integracyjne spotkanie karnawałowe

W dniu 18 lutego (wtorek) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Frysztaku, odbyło się spotkanie integracyjno-karnawałowe przedszkolaków, uczniów klas SP I-III oraz klas OET I-VIII. Celem spotkania była wspólna zabawa i integracja dzieci. Spotkanie prowadzili nauczyciele na co dzień pracujący z dziećmi. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozpoczęli spotkanie występem. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w znane polskie gwiazdy: Annę Jantar, Krzysztofa Krawczyka i wielu innych wykonawców oraz zaprezentowali ich utwory. Wspaniałe występy dzieci zostały nagrodzone słodkościami i wielkimi brawami starszych kolegów i koleżanek. Następnie prowadzący zaprosili wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Uczniowie usiedli w dużym kole, wzięli udział w zabawach z użyciem gazet  ,,Bitwa śnieżna'', rzut do celu, a następnie wykorzystali gazety do przygotowania ,,Gazetowego Bałwanka'' w niewielkich grupach. Dzieci wspólnie oglądały wykonane prace. Radosna zabawa dobiegła  końca, a zadowoleni uczniowie wrócili do swoich klas.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wspólnego spotkania bardzo dziękujemy.

[Opr. E.W]