Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Dbam o siebie – zdrowo jem!

zdzyw202006

 

 

 

Dbam o siebie - zdrowo jem!

Czerwiec rozpoczyna się cudownym świętem, na które czekają zarówno duzi i mali - Dniem Dziecka. Jest to czas radości, zabawy i  niespodzianek.

Nasze myśli krążą wokół dzieci, które są dla nas najważniejsze. Chcemy im ofiarować to, co najlepsze. Dobrym sposobem dbania o dzieci jest troska o to, co podajemy na talerzu.  Szczególnie dzieci potrzebują wielu witamin i składników mineralnych, bo rosną. Nie możemy jednak zapominać również o sobie - zdrowe odżywianie jest ważne w każdym wieku. Dajmy dzieciom dobry przykład do naśladowania i nauczmy zdrowo jeść, aby były szczęśliwe!

Niestety ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie możemy spotkać się z panią dietetyk Justyną, która najlepiej wie jak ważne jest zdrowe odżywianie i do niego zachęca.

Zapraszam do rodzinnego oglądnięcia prezentacji przygotowanej przez panią dietetyk z Poradni Dietetycznej „SIŁA DIETY" w Strzyżowie.

Jeśli ktoś miałby indywidualne pytania do pani dietetyk, to jest możliwość przesłania przez cały tydzień pytań na mój adres aneta.giera21@gmail.com Może ktoś chciałby skonsultować swój jadłospis, zapytać jakie produkty można jeść w zamian za niezbyt zdrowe przekąski albo czy dane danie jest zdrowe. Pytania zbiorę i zostaną przekazane Pani Justynie, która postara się na wszystkie odpowiedzieć. Zachęcam do kontaktu.

Zadbaj o siebie - jedz zdrowo!

Prezentacja multimedialna

(Opr. A.G.)

Zobacz pełną listę aktualności