DZIEŃ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

32021dbsz

W tym roku warunki nie bardzo sprzyjają świętowaniu, ale przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa udało nam się zorganizować Dzień Biblioteki Szkolnej.  Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano wiele różnych zadań m. in: quiz „z biblioteką i książką za pan brat", kreatywne zabawy z balonami, odgadywanie z jakiej bajki pochodzi rekwizyt, bajkowe skojarzenia, śpiewanie piosenek, gra na instrumentach perkusyjnych, zabawy ruchowe oraz odgadywanie bohaterów książek na podstawie odkrywanych części ilustracji. Do tego święta uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami przygotowywali się już wcześniej wykonując drobny upominek. „Serducha", które przynieśli uczniowie do biblioteki były naprawdę przepiękne, a życzenia, które otrzymałam szczerze mnie wzruszyły.  W podziękowaniu wszyscy uczestnicy częstowani byli domowym ciastem i zaproszeniem na kolejne spotkania.

Serdecznie dziękuję za wspólną zabawę i cudowną atmosferę. Było mi bardzo miło WAS gościć.

Opiekun biblioteki - M. P.