„Niech żyje bal…”

„Niech żyje bal..."

W czwartek 11 lutego br. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w mniejszym gronie niż co roku, ale nie mniej radośnie. Wzięli w nim udział uczniowie  klas:  II A i III A oraz I- VIII OET. Sala gimnastyczna stała się zaczarowanym, bajkowym miejscem pełnym księżniczek, zwierzątek, czarownic, superbohaterów, rycerzy... Uczniowie klasy II A i III A wraz z wychowawczyniami zaprosili wszystkich do zabawy. Tematyczna ilustracja ruchowa w ich  wykonaniu wprowadziła uczestników balu w karnawałowy nastrój, po czym grupa taneczna, pod kierunkiem Pani Ewy, zainspirowała wszystkich do tańca. O odpowiednią muzykę zadbała Pani Ola. W czasie balu nie zabrakło korowodu wszystkich uczestników, popisów tanecznych, zabaw z balonami, tradycyjnych „kaczuszek" i innych niespodzianek, które przygotowały Panie: Malwina, Ula, Basia i Wiola. Zwieńczeniem balu okazał się pokaz strojów karnawałowych. Po wyczerpującej zabawie uczniowie wraz z wychowawcami tanecznym krokiem udali się do swoich sal lekcyjnych na poczęstunek.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

(Opr. M.W.)