Wycieczka do Zakładu Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi – Nowy Styl

Wycieczka do Zakładu Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi - Nowy Styl

nowy-styl

W dniu 15.09.2021 r. uczniowie klas trzecich i pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia kształcący się w zawodzie stolarz, pod opieką pana Mirosława oraz Jarosława, udali się na wycieczkę do Zakładu Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi - Nowy Styl. Podczas wizyty w zakładzie zostaliśmy przeszkoleni pod względem bhp dla osób zwiedzających zakład. Następnie zapoznano nas z zagadnieniami związanymi z produkcją w Zakładzie Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z całością procesu technologicznego produkcji elementów ze sklejki i drewna do krzeseł oraz podzespołów foteli biurowych, począwszy od składu surowca poprzez hydrotermiczną obróbkę drewna, linię do łuszczenia drewna, wydział elementów gięto - klejonych, wydział elementów drewna litego, wydział lakierni, tapicerni i montażu.

(Opr. J.Z.)