Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

AKCJA „WYLOSUJ ANIOŁA”

 

 

 

AKCJA „WYLOSUJ ANIOŁA"

202112aan12

W listopadzie 2021 kończąc kampanię profilaktyczną Szkoły bez przemocy, w odpowiedzi na akcję charytatywną ,,WYLOSUJ ANIOŁA", nauczyciele, wychowawcy, terapeuci oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku przygotowali kartki z życzeniami dla dzieci z oddziału onkologicznego w Lublinie. Piękne, niepowtarzalne, ręcznie wykonane karki z zapisanymi na nich wzruszającymi życzeniami, zostały wysłane na adres fundacji ,,Gdy Liczy się Czas".

A dlaczego włączyliśmy się w taką akcję?

Ponieważ choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym towarzyszą trudne emocje. Członkowie fundacji „Gdy Liczy się Czas" postanowili więc zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci „WYLOSUJ ANIOŁA", która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów. Akcja WYLOSUJ ANIOŁA powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Zarówno dzieciom - pacjentom szpitala, jak i ich rodzicom życzymy nadziei, wiary w wyzdrowienie oraz dużo sił w walce z chorobą nowotworową. Jesteśmy z Wami, myślimy, pamiętamy, nosimy Was w naszych sercach i  modlimy się za Was. Niech Was strzeże w każdej chwili dnia i nocy Wasz Anioł Stróż.

Koordynator akcji

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności