Szlachetna Paczka 2021

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to kim jest, nie przez to co ma,

lecz przez to czym dzieli się z innymi."

2202112szp1

Szlachetna Paczka stała się już naszą tradycją i wielką radością, jaką jest pomaganie innym.

To już siedem lat, jak bierzemy udział w projekcie Szlachetna Paczka. Razem ze Szkołą Podstawową nr 1 we Frysztaku zebraliśmy pieniądze, za które zrobiliśmy zakupy dla rodziny  w potrzebie. W tym roku udało nam się zebrać dość pokaźną kwotę 3700 złotych.

To dzięki Wam, Drodzy Państwo, możemy pomagać chorym, skrzywdzonym przez los i biednym ludziom. Bez Was i Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe.

Przygotowane paczki zostały przekazane w sobotę 11.12.2021 r. do magazynu w Szkole Podstawowej w Wiśniowej, a następnie dostarczone przez wolontariuszy wybranej rodzinie.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, okazane serce i gest.

Szczególne podziękowania kieruję do Pań: Małgorzaty Gliwskiej - Jędrysik,  Lidii Myćki, Elżbiety Gierlak i Anny Wójcik. Jeszcze raz z całego serca Wszystkim dziękuję i życzę zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

(Opr. A. G.)