Wycieczka kolejką kołową okolicami Strzyżowa.

Słoneczko świeci, ptaszki świerkają, humory dopisują...., to może byśmy się wybrali na wycieczkę do Strzyżowa?
W dniu 11.05. 2022r. grupa uczniów z SSPdP, a także uczestnicy „Rehabilitacja 25 plus" wybrali się na wyjątkową, pełną przygód wyprawę do Strzyżowa. Niestandardowo, bo pojechaliśmy busem kursowym, gdzie każdy musiał samodzielnie kupić bilet, było to doskonałe zadanie na sprawdzenie swojej zaradności w funkcjonowaniu społecznym. Po dotarciu na miejsce, czekała na nas strzyżowska kolejka kołowa, którą zwiedziliśmy całą okolicę. Nie zabrakło śpiewów oraz sporej dawki pozytywnej energii. Po powrocie do Frysztaka udaliśmy się na frysztacki rynek, gdzie zajadaliśmy się pysznymi lodami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za super przygodę.