WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI W LEŻAJSKU

Fototapeta-dla-dzieci-podwodny-swiat-rybki

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI W LEŻAJSKU

28 listopada odbył się XXXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Placówek Kształcenia Specjalnego zorganizowany przez SOSW w Leżajsku. W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmiało: „Podwodny świat ciekawi nas". W scenerii podwodnego świata w Franciszkańskim Centrum Kultury w Leżajsku występowali przedstawiciele placówek kształcenia specjalnego z województwa podkarpackiego. Konkurencja była spora, nie  przeszkodziło to jednak naszym uczniom w zdobyciu nagród i dyplomów w swoich kategoriach. I tak:

I grupa wiekowa uczniowie klas I - III  SP - I miejsce  Marcelina Boruta, II miejsce Marcin Fortuna

II grupa wiekowa uczniowie klas IV - VI SP - III miejsce Patryk Skóra, wyróżnienie - Konrad Burda

III grupa wiekowa uczniowie klas VII - VIII SP - III miejsce Damian Kłoskowicz, wyróżnienie Paweł Szura

IV grupa wiekowa uczniowie  szkoły ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej - wyróżnienie -  Mikołaj Kieraś i Krystian Stefanik

Atrakcyjnym przerywnikiem konkursu  okazało się spotkanie z iluzjonistą, który w swoim magicznym show dał pokaz ciekawych umiejętności.  Podczas przerw nie zabrakło  również różnego rodzaju zabaw muzyczno - ruchowych i oczywiście pysznego poczęstunku.

Laureatom i ich opiekunom gratulujemy!

(Opr.  W. P.-G.)