SZLACHETNA PACZKA

Szlachetna Paczka 2019 (wstęp)

SZLACHETNA PACZKA

Już od kilku lat nasz Ośrodek włącza się w ogólnopolską akcję charytatywną - ,,Szlachetna paczka". Ponadto od trzech lat są z nami pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku.

W tym roku wspólnie zebraliśmy kwotę  ok. 3000 złotych i zakupiliśmy: lodówkę z zamrażalnikiem, węgiel, trwałe produkty żywnościowe, środki czystości, zabawki oraz szczególne upominki dla wybranej rodziny. Dziękuję z całego serca za każdą ,,złotówkę" wrzuconą do puszki, bo to właśnie dzięki takim pojedynczym ofiarom udało się uzyskać tak dużą kwotę, która mam nadzieję zaspokoiła najważniejsze potrzeby rodziny oraz wywoła radość i nadzieję, że ktoś nie jest sam w trudnej sytuacji  oraz,  że zawsze najważniejszy jest człowiek, wartość i jakość jego życia. Wzruszenie i radość wywołuje we mnie myśl, że kolejny raz mogliśmy wspólnie komuś pomóc. Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Jestem przekonana, że to będzie Wasza Karta wstępu do Nieba. Dziękuję również wspaniałym wolontariuszkom: Paniom:  A. Greli i M. GLiwskiej - Jędrysik. Wspólnie zebrałyśmy pieniądze, zakupiłyśmy produkty oraz przekazałyśmy paczki do magazynu w Szkole Podstawowej w Wiśniowej. Zgodnie z hasłem ,,Szlachetnej paczki" kolejny raz pokazaliśmy, że lubimy ludzi i lubimy im pomagać.

(Opr. L.M.)