VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTE...

VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ „I TY MASZ TALENT"

10.12.2018 r., w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie - Osiedlu, po raz szósty  odbył się Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „I Ty masz talent". Spotkanie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy,  przy współpracy ze Starostwem Powiatowym i Urzędem Gminy Dębica.

Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie:  Szymon Skóra, Maciej Dziadosz, Antoni Bienias, Wojciech Kosiba. Panowie zaprezentowali się w tańcu  do muzyki Louisa Armstronga „Go down Moses". Artyści, za wspaniały występ, otrzymali gromkie brawa. Następnie Krzysztof Kalina zachwycił publiczność swoją interpretacją wiersza pt. „Gąsior i Gąska", wisienką na torcie okazała się Gabrysia Misiora, która pięknie wykonała piosenkę pt. „ Daj mi rękę Tato".  Uczniów do występu przygotowywały panie Aneta Giera, Marta Kawa, Sabina Słowik i nieoceniony pan Zbigniew Mikuszewski.

W przerwie między występami na uczestników czekały zabawy z klaunem, kolorowe balony oraz popcorn.

Nasi artyści za zajęcie I miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz muzyczne nagrody.

Wróciliśmy do Ośrodka zadowoleni i pełni wiary w siebie. Organizatorom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i przygotowanie spotkania. Czekamy na następne, aby móc zaprezentować nasze talenty...

Młodym wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a opiekunom  satysfakcji z efektów pracy nad przygotowaniem  młodzieży do konkursów.

(Opr. M.K)