V EDYCJA OPŁATKA MALTAŃSKIEGO 2019 - „KAŻDA RADOŚĆ, KTÓRĄ NIES...

V EDYCJA OPŁATKA MALTAŃSKIEGO 2019 - „KAŻDA RADOŚĆ, KTÓRĄ NIESIEMY INNYM, ZAWSZE DO NAS POWRÓCI"

220px-Malteserkreuz.svg

W niedzielę 15 grudnia uczniowie naszego Ośrodka zostali zaproszeni do Restauracji Hotelu HILTON GARDEN INN w Rzeszowie. Organizatorem spotkania pod nazwą „Opłatek Maltański" była Fundacja Maltańska Służba Medyczna oddział w Rzeszowie.

Wszyscy zaproszeni goście zostali obdarowani prezentami od Św. Mikołaja, uczestniczyli w uroczystej kolacji wigilijnej, wspólnej modlitwie oraz koncercie kolęd w wykonaniu młodych artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek.

Piękny wystrój i atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dostarczyła wszystkim uczestnikom niesamowitych wrażeń. Serdecznie dziękujemy sponsorom i organizatorom za zaproszenie i  wspaniałe prezenty.

(Opr. Z.Z.)