Konkurs na wychowawcę roku

GŁOSUJEMY NA WYCHOWACĘ ROKU!!!

Trwa finał konkursu na Wychowawcę Roku 2012, podczas którego spośród dziesięciu finalistów województwa podkarpackiego został wyłoniony nauczyciel pracujący w naszym Ośrodku - mgr Paweł Armata.

W dniu 18 kwietnia rozpoczęło się głosowanie finałowe, które  potrwa do 27 kwietnia. Mogą w nim brać udział uczniowie, rodzice i nauczyciele, wybierając najlepszego wychowawcę 2012 roku. Głosy na finalistów można oddawać za pośrednictwem kuponów konkursowych publikowanych na łamach dzienników regionalnych (u nas są to „Nowiny”) lub wysyłając SMS na numer - 71466, o treści -  nwychowawca.x). Wszyscy, którzy chcą zagłosować na Pana Pawła Armatę powinni wysłać sms o treści nwychowawca.1 i wysłać na numer 71466.

W każdym województwie zwycięży ten wychowawca, który otrzyma łącznie (kupony i smsy) największą ilość głosów. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do tej akcji – każdy może oddać dowolną ilość głosów. Nagrodą dla zwycięzcy jest 1500 złotych na realizację inicjatywy wychowawczej!