Bal Karnawałowy w przedszkolu

W środę 15 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki z I-szej i II-giej grupy. Przygotowania do Balu trwały już od poniedziałku, dzieci angażowały się w dekorację sali balowej oraz z pomocą rodziców przygotowywały karnawałowe stroje. Podczas Balu każde dziecko zaprezentowało swoje przebranie i tak przed wszystkimi wystąpiły: różne zwierzaki, królowie i królewny, superbohaterowie a nawet prawdziwy strażak. Stroje były przepiękne, dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w ich przygotowanie, a nawet własnoręczne uszycie!

6bal

7bal