Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2012-2013

7742459-edukacja-sukcesu-wykresu--udane-uczen-samodzielnie-na-bialym-tle

Niektóre osiągnięcia wychowanków

w roku szkolnym 2012/2013

I SEMESTR

  • Andżelika Szuba - II miejsce w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)
  • Oliwia Malina - III miejsce w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)
  • Klaudia Dulęba - I miejsce i nagroda specjalna w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)
  • Kinga Kopeć - wyróżnienie w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum)
  • Michał Paszek - wyróżnienie w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum)
  • Hubert Sitnik - III miejsce w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa)
  • Sebastian Zieliński - II miejsce w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa)
  • II miejsce dla drużyny województwa podkarpackiego w Ogólnopolskim Turnieju o Mistrzostwo Polski Mężczyzn w Koszykówce ( 2 zawodników z placówki)
  • Beata Zielińska - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" (soliści)
  • Natalia Zielińska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" (kategoria dziecięca)
  • Bartłomiej Baranowski i Klaudia Nowak - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" (duety)
  • Zespół „OPUS" - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami" (zespoły wokalne)
  • Daria Dziadura - wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Logopedycznym „Powiedz - Namaluj" w Rzeszowie
  • Piotr Bartnik - II miejsce w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu (gimnazjum)
  • Krzysztof Figura - III miejsce w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu (szkoła podstawowa )
  • I miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu (szkoła podstawowa)
  • I miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu (gimnazjum)
  • II miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu (szkoła zawodowa)
  • Mateusz Pilszak - nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Pory Roku „ZIMA 2012" w Mielcu
  • Weronika Krawczyk - nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Pory Roku „ZIMA 2012" w Mielcu
  • Szymon Bołdyzer - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Pory Roku „ZIMA 2012" w Mielcu
  • Jolanta Żybura - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Pory Roku „ZIMA 2012" w Mielcu
  • Elżbieta Oliwa - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Janusz Korczak w oczach dzieci i młodzieży" w Rzeszowie (kategoria plastyka)
  • Krzysztof Figura - I nagroda w konkursie plastycznym „Cuda Powiatu Strzyżowskiego"
  • Barbara Kruczek - I nagroda w konkursie plastycznym „Cuda Powiatu Strzyżowskiego"
  • Konrad Pluta - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Cuda Powiatu Strzyżowskiego"
  • Marcelina Tokarska - I nagroda w konkursie plastycznym „Cuda Powiatu Strzyżowskiego"

  II SEMESTR

  • Wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w VI Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem" w Bochni (udział w konkursie laureatów)
  • Nagroda dla Marceliny Tokarskiej w konkursie organizowanym przez Polskie Centrum Origami „Wiosna w papierowym ogrodzie"
  • II miejsce dla Beaty Kruczek w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym w Mrowli
  • Nagrody dla Mateusza Pilszaka, Krzysztofa Wawrzkowicza i Barbary Sikory w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Mamy rady na odpady' - wyjazd do Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu
  • Wyróżnienia dla Sebastiana Zielińskiego, Patrycji Komisarz, Klaudii Dulęby, Natalii Zielińskiej w Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie (kategoria soliści szkoła podstawowa)
  • I miejsce dla Beaty Zielińskiej w XXIX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie (kategoria soliści szkoła zawodowa)
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej w kategorii muzycznej w VI Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • II miejsce dla Beaty Zielińskiej w kategorii muzycznej w VI Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • I miejsce dla Bartosza Baranowskiego w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Nagroda jury dziecięcego dla Barosza Baranowskiego w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Wyróżnienie dla zespołu „OPUS" w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • II miejsce dla Patrycji Bernat w Gminnym Konkursie „Palmy wielkanocne"
  • III miejsce dla Marioli Szczepańskiej w Gminnym Konkursie „Palmy wielkanocne"
  • I nagrody dla Jolanty Wilisowskiej, Macieja Dziadosza, Grzegorza Gazdy, Sebastiana Machosia, Gabriela Marczyńskiego, Jakuba Sobczyka w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Frysztackie anioły"
  • I nagroda dla Barbary Sikory i Marceliny Tokarskiej w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Frysztackie anioły"
  • Wyróżnienie dla Elżbiety Oliwy w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Frysztackie anioły"
  • Nagroda dla Krzysztofa Figury w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Moja Szkoła" w Strzyżowie
  • Wyróżnienie dla Macieja Bieszczada i Wojciecha Figury w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Moja Szkoła" w Strzyżowie
  • Wyróżnienie dla Anety Dec w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • III miejsce dla Patryka Kiliana i Moniki Rak w VI Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Agaty Paligi i Klaudii Dulęby w VI Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej w Mielcu (chłopcy)
  • I miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl grzbietowy)
  • II miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • I miejsce dla Grzegorza Chłopickiego w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • III miejsce dla Grzegorza Chłopickiego w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl grzbietowy)
  • III miejsce dla Dawida Tabaki w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • I miejsce drużynowo w sztafecie w IV Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • II miejsce w XII Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Jaśle (chłopcy)
  • II miejsce dla Kingi Bartnik w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • III miejsce dla Kingi Bartnik w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 400 m)
  • III miejsce dla Andżeliki Boroń w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 600 m)
  • III miejsce dla Dawida Dulęby w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1000 m)
  • II miejsce dla Daniela Kruszewskiego w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (pchnięcie kulą)
  • III miejsce dla Daniela Kruszewskiego w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1500 m)
  • I miejsce dla Wojciecha Pomykały w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok w dal)
  • I miejsce dla Wojciecha Pomykały w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (rzut piłeczką palantową)
  • II miejsce dla Szczepana Dzioka w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • I miejsce dla Dariusza Sowy w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • III miejsce dla Radosława Cielusiaka w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 400 m)
  • II miejsce dla Dawida Tabaki w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (rzut piłeczką palantową)