Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2013-2014

 

Sukcesy wychowanków w konkursach, turniejach, przeglądach sportowych, artystycznych i innych

 bravo

  • III miejsce dla Mateusza Mazura w  Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Przemyślu
  • II miejsce dla Pauliny Włodyki w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Mrowli
  • Nagroda dla Marceliny Tokarskiej w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Polskie Centrum Origami „Wiosna w papierowym ogrodzie 2013"
  • Szczególne wyróżnienia dla Sebastiana Zielińskiego, Huberta Sitnika, Darii Dziadura i wyróżnienie dla Sebastiana Piłata w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle „Grzeczność na co dzień w zachowaniu i w mowie"
  • II miejsce dla Sebastiana Piłata i III miejsce dla Daniela Kruszewskiego w III Wojewódzkim Turnieju Rummikub Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej w kategorii muzycznej w VII Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • Grande prix dla Beaty Zielińskiej w kategorii muzycznej w VII Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • III miejsce dla Macieja Bieszczada w kategorii muzycznej w VII Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • Wyróżnienie dla Pauliny Włodyki w kategorii muzycznej w VI Konkursie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świat Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej
  • II miejsce dla Natalii Zielińskiej w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej w II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • I miejsce dla zespołu „OPUS" w III Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej „Piosenka jest dobra na wszystko"
  • Wyróżnienie dla Teatrzyku „Żaczek" w XXX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Rzeszowie
  • Wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w Powiatowym Konkursie Kultury Europejskiej w Czudcu
  • II miejsce dla Darii Dziadury w Wojewódzkim Przeglądzie Plastyczno - Recytatorskim „Wiosna malowana wierszem" w Krośnie
  • I miejsce dla Adriana Beresia w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • I miejsce dla Mariusza Błaszczyka w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • I miejsce dla Weroniki Dębiec w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • III miejsce dla Natalii Ząbik w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • III miejsce dla Karoliny Hemskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • III miejsce dla Antoniego Bieniasa w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • III miejsce dla Krzysztofa Wawrzkowicza w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • Wyróżnienie dla Wioletty Siłki w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • Wyróżnienie dla Sylwestra Garbacika w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • Wyróżnienie dla Sławomira Bieszczada w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - droga do świętości"
  • I miejsce dla Sylwestra Garbacika w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • I miejsce dla Patryka Chrząszcza w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • I miejsce dla Mateusza Pilszaka w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • I miejsce dla Adriana Beresia w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • II miejsce dla Marceliny Tokarskiej w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • III miejsce dla Mateusza Papugi w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • Wyróżnienie dla Pawła Kozłowskiego w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku
  • II miejsce dla Barbary Sikora w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wieź mnie koniku, wieź" we Frysztaku
  • Wyróżnienie dla Karoliny Hemskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wieź mnie koniku, wieź" we Frysztaku
  • Nagroda dla  Marka Kiełbasy w  V Ogólnopolskim Konkursie twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Pory roku - Wiosna akwarelą" w Mielcu
  • Wyróżnienie dla  Karoliny Hemskiej w  V Ogólnopolskim Konkursie twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Pory roku - Wiosna akwarelą" w Mielcu
  • Wyróżnienie dla Barbary Sikory w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • Wyróżnienie dla Arkadiusza Klimka w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Pawła Czapora w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Przemysława Płazy w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Marcina Furtka w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Natalii Ząbik w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" Tarnowie
  • I miejsce dla Mateusza Nowaka w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Dawida Musiała w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • Wyróżnienie dla Klaudii Dulęby w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • Wyróżnienie dla Sebastiana Piłata w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" w Tarnowie
  • I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • I miejsce dla Piotra Bartnika w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • I miejsce dla Sławomira Bieszczada w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Sebastiana Piłata w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • III miejsce dla Mariusza Kani w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • III miejsce dla Sylwestra Garbacika w VII Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • Grande prix dla Karola Siuśko w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione zwierzątko" we Frysztaku
  • II miejsce dla Mileny Szelag w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione zwierzątko" we Frysztaku
  • Wyróżnienie dla Miłosza Janika w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione zwierzątko" we Frysztaku
  • I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w Piłkę Nożną w Mielcu (chłopcy)
  • III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Unihokeja w Mielcu
  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Wiśniowej
  • III miejsce drużynowo w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku
  • I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl grzbietowy)
  • III miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • III miejsce dla Dominika Koniecznego w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl grzbietowy)
  • III miejsce dla Natalii Zielińskiej w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl grzbietowy)
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • III miejsce dla Bartosza Baranowskiego w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku (styl dowolny)
  • III miejsce w sztafecie w V Mistrzostwach Województwa w Pływaniu w Sanoku
  • II miejsce drużynowo w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki
  • III miejsce dla Kingi Bartnik w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • III miejsce dla Beaty Kruczek w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 600 m)
  • I miejsce dla D. M. w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 400 m)
  • II miejsce dla Szczepana Dzioka w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • III miejsce dla Marcina Maziarza w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • III miejsce dla Marcina Maziarza w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1500 m)
  • II miejsce dla Daniela Kruszewskiego w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (pchnięcie kulą)
  • III miejsce dla Jana Batora w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 100 m)
  • I miejsce dla Dawida Dulęby w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (rzut piłeczką palantową)
  • III miejsce dla Dawida Dulęby w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1000 m)
  • I miejsce dla Agaty Paligi w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)
  • II miejsce dla Agaty Paligi w XII Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych - Memoriał im. R. Peszki (400m)