Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2015-2016

 

 

Sukcesy 2015-2016

 

bravo

 

Sukcesy artystyczne, sportowe i inne 

1. I miejsce dla  Konrada Burdy w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XII 2015

2. III miejsce  dla Damiana Kłoskowicza w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XII 2015

3. II miejsce dla  Oliwii Maliny w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XII 2015

4. Wyróżnienie dla Natalii Zaleskiej w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa), XII 2015

5. Wyróżnienie dla  Klaudii Dulęby w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum), XII 2015

6. Wyróżnienie Weroniki Dębiec w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum), XII 2015

7. II miejsce dla Huberta Sitnika w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa), XII 2015

8. Wyróżnienie dla  Karoliny Sikora w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa ), XII 2015

9. Grand Prix dla zespołu  wokalnego „Opus" w składzie: Natalia Zielińska, Barbara Sikora, Weronika Dębiec i Klaudia Nowak w XX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2015

10. Grand Prix dla  Agaty Kudrak i Klaudii Bołdyzer w XX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2015

11. Grand Prix dla  Natalii Zielińskiej w XX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie, XI 2015

12. I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2015

13. II miejsce dla Wojciecha Figury w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2015

14. I miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa), X 2015

15. II miejsce dla Sebastiana Piłata w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2015

16. II miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum), X 2015

17. III miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła zawodowa), X 2015

18. I miejsce dla Patrycji Komisarz w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje Boże Narodzenie " w Jaśle, XII 2015

19. I miejsce dla Agaty Kudrak w kategorii muzycznej szkoła zawodowa w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

20. III miejsce dla Natalii Zaleskiej w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

21. III miejsce dla Klaudii Bołdyzer w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

22. III miejsce dla Natalii Zielińskiej  w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

23. Wyróżnienie dla Konrada Burdy w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

24. Wyróżnienie dla Barbary Marmoł w kategorii muzycznej w IX Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej, I 2016

25. Wyróżnienie dla Pawła Wiśniowskiego w III Gminnym Konkursie Plastycznym Przedszkoli „Moja ulubiona bajka", III 2016

26. II miejsce dla Dominika Surdyki w VI Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Przemyślu (gimnazjum), III 2016

27. II miejsce dla Sebastiana Piłata w VI Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Przemyślu (szkoła zawodowa), III 2016

28. I miejsce dla Rafała Marczyńskiego w I Regionalnym  Przeglądzie  Twórczości Dzieci i Młodzieży „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2016

29. Wyróżnienie dla Oliwii Malina w I Regionalnym  Przeglądzie  Twórczości Dzieci i Młodzieży „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2016

30. Wyróżnienie dla Wiolety Siłki w I Regionalnym  Przeglądzie  Twórczości Dzieci i Młodzieży „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2016

31. Wyróżnienie dla Sebastiana Sokala w I Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2016

32. Wyróżnienie dla Mateusza Sokala w I Regionalnym Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Niebieskie motyle" w Jarosławiu, IV 2016

33. Grand Prix dla klasy I - III w Gminnym  Konkursie Plastycznym „Palma Wielkanocna" we Frysztaku, III 2016

34. I miejsce dla Natalii Zielińskiej w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl grzbietowy 25 m), III 2016

35. I miejsce dla Natalii Zielińskiej, (styl dowolny  25 m),  w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, III 2016

36. I miejsce dla Natalii Zaleskiej w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl grzbietowy 25 m), III 2016

37. II miejsce dla Natalii Zaleskiej w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl dowolny 25 m), III 2016

38. I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl dowolny 25 m), III 2016

39. II miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl grzbietowy 25 m), III 2016

40. III miejsce dla Dominika Surdyki w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl dowolny 25 m), III 2016

41. III miejsce dla Wojciecha Figury w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl dowolny 25 m), III 2016

42. III miejsce dla Bartosza Baranowskiego w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, (styl dowolny 50 m), III 2016

43. II miejsce dla drużyny w VI Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku, III 2016

44. I miejsce dla Wojciecha Figury w XIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Brzozowie, XI 2015

45. III miejsce dla Jana Batora w XIII Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Brzozowie, XI 2015

46. I miejsce dla Dominika Surdyki w XXIX Wojewódzkim Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w Mielcu, V 2016

47. III  miejsce  drużynowo w XXIX Wojewódzkim Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w Mielcu, V 2016

48. Nagroda specjalna dla Damiana Ruszały w IX Edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" w Iwierzycach, V 2016

49. III miejsce dla Marceliny Tokarskiej w IX Edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" w Iwierzycach, V 2016

50. I miejsce dla Klaudii Nowak w IX Edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" w Iwierzycach, V 2016

51. Wyróżnienie dla Beaty Kruczek w IX Edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna" w Iwierzycach, V 2016

52. III miejsce dla Agaty Kudrak w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 60m), V 2016

53. II miejsce dla Natalii Zielińskiej w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 600 m), V 2016

54. II miejsce dla Natalii Zaleskiej  w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok w dal), V 2016

55. II miejsce dla Natalii Zielińskiej w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (rzut piłeczką ), V 2016

56. I miejsce dla Barbary Kruczek w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 400 m), V 2016

57. II miejsce dla Klaudii Dulęby w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 800 m), V 2016

58. III miejsce dla Natalii Zaleskiej  w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok wzwyż), V 2016

59. II miejsce dla Jana Batora w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (bieg na 100 m), V 2016

60. II miejsce dla Jana Batora w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (pchnięcie kulą), V 2016

61. II miejsce dla Marcina Maziarza w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko,  (skok wzwyż), V 2016

62. III miejsce drużynowo w XIV Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  V Memoriał im. Ryszarda Peszko, V 2016

63. I miejsce w  Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Chłopców we Frysztaku, IV 2016

64. II miejsce dla Mateusz Papugi w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna zimowa panna II "w Tarnobrzegu, IV 2016

65. II miejsce dla Kamila Zawady w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna zimowa panna II "w Tarnobrzegu, IV 2016

66. III miejsce Natalii Zalewskiej w V Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej Dolnej, VI 2016

67. III miejsce Agaty Kudrak w V Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej Dolnej, VI 2016

68. Wyróżnienie dla Barbary Marmoł w V Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej Dolnej, VI 2016

69. Nagroda jury dziecięcego dla zespołu „Opus" w V Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej Dolnej, VI 2016

70. II miejsce dla zespołu „Opus" w V Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko" w Kolbuszowej Dolnej, VI 2016

71. II miejsce dla Pawła Kozłowskiego w IV Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2016

72. II miejsce dla Mateusza Papugi w IV Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2016

73. II miejsce dla Kamila Zawady w IV Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa", VI 2016

74. II miejsce dla drużyny chłopców w Wojewódzkich Mistrzostwach w Piłce Nożnej we Frysztak, VI 2016

75. III miejsce dla Pauliny Włodyki (gimnazjum) w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Mistrz grafiki komputerowej" w Strzyżowie, VI 2016

76. I miejsce dla Wojciecha Kosiby (szkoła podstawowa) w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Mistrz grafiki komputerowej" w Strzyżowie, VI 2016

Nagroda szczególna: Damian Ruszała nagroda finansowa przyznana w ramach programu  „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego" organizowanego przez Konwent Samorządowy Powiatu Strzyżowskiego